Hotspot Design Tričko Linear Carpfishing

Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem! Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní... více informací »
Hotspot Design Tričko Linear Carpfishing - XXL
890 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem! Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní...

Moderní
kolekce
triček
LINEAR
se
vyznačuje
extrémní
pohodlností
a
skvělým
designem!

Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem!

Kolekce triček LINEAR je vyrobená ze 100% bavlny, aby vám při nošení poskytla, co nejpříjemnější pocit. Působí měkce, je prodyšné a odvětrává, takže je mimořádně pohodlné i v teplém podnebí.

Řada LINEAR se vyznačuje výrazným motivem loga Hotspot Design na přední straně trička, na zadní straně pak naleznete svoji oblíbenou rybu. Na výběr je opět z motivů kapra, sumce, candáta a štiky.

Ve spodní straně trička pak naleznete symboly ornamentů „medových plástů,“ které umocňují moderní vzhled trička.

Přidejte si tento speciální produkt do vašeho šatníků. Budete v něm vypadat skvěle nejen na rybách, ale můžete ho používat i v běžném nošení. V každém případě budete velmi rychle středem pozornosti.

Velmi oblíbený kus Hotspot Design Tričko Linear lze koupit mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice trika, polokošile! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu.

Unikátní kus Hotspot Design Tričko Linear Carpfishing od top značky Hotspot Design seženete tady a teď právě za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 890 Kč.