Hotspot Design Tričko Lady Angler

Velmi slušivé tričko pro všechny rybářky z aktuální kolekce LADY ANGLER! Velmi slušivé tričko pro všechny rybářky z aktuální kolekce LADY... více informací »
Hotspot Design Tričko Lady Angler - S
890 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi slušivé tričko pro všechny rybářky z aktuální kolekce LADY ANGLER! Velmi slušivé tričko pro všechny rybářky z aktuální kolekce LADY...

Velmi
slušivé
tričko
pro
všechny
rybářky
z
aktuální
kolekce
LADY
ANGLER!

Velmi slušivé tričko pro všechny rybářky z aktuální kolekce LADY ANGLER!

Tričko Lady Angler je vyrobené z lehké a měkké bavlny, díky čemuž se budete cítit pohodlně a svěží po celý den.

Nabízí klasický design, vyztužený žebrovaný výstřih, krátké rukávy a pravidelný střih, díky kterému je ideální volbou pro vase rybaření a každodenní ležérní vzhled.

Díky přednímu potisku s naším novým designem Lady Angler jej můžete kombinovat společně s mnoha našimi dalšími produkty z kolekce Lady Angler pro skvělý a stylový vzhled. Doporučujeme obvzláště naše mikiny a tepláky Lady Angler!

  • Materiál : 100% bavlna, 150g/m2

Unikátní a oblíbený produkt Hotspot Design Tričko Lady dostanete aktuálně u nás v oblíbené kategorii trika, polokošile. Nyní pořídíte zcela nové zboží z této známé sekce v akci!

Zlevněný výrobek Hotspot Design Tričko Lady Angler od výrobce se skvělou pověstí Hotspot Design máte možnost najít tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Cena již od 890 Kč.