Hotspot Design Mikina Catfish Camo

Velmi pohodlná a stylová mikina s camo detaily pro všechny milovníky lovu sumců. Velmi pohodlná a stylová mikina s camo detaily pro všechny milovníky... více informací »
Hotspot Design Mikina Catfish Camo - XXL
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi pohodlná a stylová mikina s camo detaily pro všechny milovníky lovu sumců. Velmi pohodlná a stylová mikina s camo detaily pro všechny milovníky...

Velmi
pohodlná
a
stylová
mikina
s
camo
detaily
pro
všechny
milovníky
lovu
sumců.

Velmi pohodlná a stylová mikina s camo detaily pro všechny milovníky lovu sumců.

Extra měkká komfortní mikina, která je nejen velmi pohodlná, ale také stylová v každém detailu. Tuhle novinku budete opravdu nosit velmi rádi. Jedná se o směs bavlněné tkaniny, díky které je nejen extrémně pohodlná, ale také vydrží mnoho praní v pračce. Pokud hledáte jednoduchý a sebevědomý styl, pak je tato mikina právě pro vás. Skvěle v ní budete vypadat nejen na rybách, ale i při běžném každodenním nošení.

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, 280 g / sm.

Tento akční a ve slevě kousek Hotspot Design Mikina Catfish Camo lze nakoupit v pohodě tady na stránkách umístěný v rubrice mikiny. Najděte si parádní produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu!

Tento velmi žádaný produkt Hotspot Design Mikina Catfish Camo od značky s dlouholetou tradicí Hotspot Design jde pořídit nyní za skvělou cenu. Výhodně za cenu 1 399 Kč.