Hansen plandavka SD Dorado 7cm 6.3g

Hansen Dorado SD je jedním z posledních přírůstků do řady pstruhových plandavek. Dorado vykazuje široký pohyb a vibrační vzorec, který umožňuje... více informací »
Hansen plandavka SD Dorado 7cm 6.3g
Značka: Hansen
109 Kč
Ověřit dostupnost
Hansen Dorado SD je jedním z posledních přírůstků do řady pstruhových plandavek. Dorado vykazuje široký pohyb a vibrační vzorec, který umožňuje...

Hansen Dorado SD je jedním z posledních přírůstků do řady pstruhových plandavek. Dorado vykazuje široký pohyb a vibrační vzorec, který umožňuje lovení, od velmi pomalého po rychlé navíjení.  Dorado je ocelový materiál 314 ocel, dodávaný s kvalitním turnajovým háčkem, kovaný dvojitý dělený prsten. Kent Andersen vyvinul Dorado.
Obsah: 1 ksTento velmi oblíbený produkt Hansen plandavka SD Dorado 7cm 6.3g seženete aktuálně tady na našich stránkách v populární rubrice rybářské návnady! Nyní získáte ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Významný dodavatel Hansen pro vás vyrábí kvalitní zboží Přesvědčte se! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další skvělé zboží od výrobce Hansen. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek Hansen plandavka SD Dorado 7cm 6.3g od našeho předního výrobce Hansen máte možnost koupit v aktuální nabídce levně. Nyní pořídíte za 109 Kč.