Guru Tackle X-Safe Quick Change Elastics

X-safe Spare Elastic jsou výměnné střední tubusy krmítek, díky kterým přehodíte potřebné krmítko během okamžiku. Jsou ve velikosti Long Short a... více informací »
Guru Tackle X-Safe Quick Change Elastics
Značka: Guru Tackle
125 Kč
Ověřit dostupnost
X-safe Spare Elastic jsou výměnné střední tubusy krmítek, díky kterým přehodíte potřebné krmítko během okamžiku. Jsou ve velikosti Long Short a...

X-safe Spare Elastic jsou výměnné střední tubusy krmítek, díky kterým přehodíte potřebné krmítko během okamžiku. Jsou ve velikosti Long Short a Mini
Balení: 2ks
Tento zlevněný kousek Guru Tackle X-Safe Quick Change jde koupit rovnou u nás v sekci rybářské karabinky a obratlíky. Nyní koupíte akční výrobky z této známé rubriky za výhodnou cenu. To ale není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele Guru Tackle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Guru Tackle svým zákazníkům dodává kvalitní produkty.

Zajímavý produkt Guru Tackle X-Safe Quick Change Elastics s osvědčenou značkou Guru Tackle můžete nakoupit na našich stránkách teď právě za super peníze. Výhodně za 125 Kč.