Guru Tackle Návazec SMWG Standard Hair 4

Návazce Ready Rigs se standardní předvázanou vlasovou návazcem na našich oblíbených SMWG háčcích, připravené a dokonale uvázané! Ideální pro... více informací »
Guru Tackle Návazec SMWG Standard Hair 4
Značka: Guru Tackle
107 Kč
Ověřit dostupnost
Návazce Ready Rigs se standardní předvázanou vlasovou návazcem na našich oblíbených SMWG háčcích, připravené a dokonale uvázané! Ideální pro...

Návazce Ready Rigs se standardní předvázanou vlasovou návazcem na našich oblíbených SMWG háčcích, připravené a dokonale uvázané! Ideální pro řadu návnad – kukuřici, maso, měkké pelety, oplatky, chléb a mini boilies atd. Díky dokonalému svázání s úhledným kouskem silikonu, který drží vlasový návazec na místě, stále více rybářů používá naše Ready Rigs. Požadovali stejné velikosti háčků, ale navázané na různé průměry vlasce. Tuto všestrannost nyní nabízíme v rámci našich Ready Rigs. Například velikost 10 SMWG lze použít na 0,19 mm nebo 0,22 mm N-Gauge v závislosti na situaci, takže nabízíme obojí! Všechny naše Ready Rigy jsou vázány na naši oblíbenou a spolehlivou řadu N-Gauge. Délka 4 palce je ideální pro práci s hybridním, Method nebo Pellet podavačem. Dodávají se na snadno použitelném kartovém podkladu a lze je také umístit do pouzdra Rig Case. 
Balení: 8ks
Tento oblíbený produkt máte možnost získat právě teď na našem webu umístěný v kategorii rybářské háčky! Připravili jsme ještě podobné výrobky z této kategorie ve výprodejové akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Guru Tackle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Guru Tackle Návazec SMWG Standard Hair 4 od top značky Guru Tackle jde pořídit bezpečně online za super cenu. Cena již od 107 Kč.