Guru Tackle Háček QM1 Hook Eyed Barbless

Tento revoluční háček, navržený pro vlasové návnady na samozavěšení, dramaticky sníží ztrátu ryb. Krátká, zahnutá stopka a super ostrá,... více informací »
Guru Tackle Háček QM1 Hook Eyed Barbless
Značka: Guru Tackle
105 Kč
Ověřit dostupnost
Tento revoluční háček, navržený pro vlasové návnady na samozavěšení, dramaticky sníží ztrátu ryb. Krátká, zahnutá stopka a super ostrá,...

Tento revoluční háček, navržený pro vlasové návnady na samozavěšení, dramaticky sníží ztrátu ryb. Krátká, zahnutá stopka a super ostrá, odsazená, zobácká špička nabízí bezkonkurenční průnik a perfektní držení háčku. Povlak PTFE prodlužuje životnost, zatímco velké oko umožňuje použití se silnějšími vlasci, které jsou spojeny s moderními styly rybolovu. Rozsah velikostí od 18 do 10 znamená, že existuje QM1, která vyhovuje všem situacím, návnadám na háček a rybám.
Tento levný kousek lze získat aktuálně tu na našich stránkách v populární rubrice rybářské háčky. Vyberte si akční výrobky z této populární sekce v akci! Máme toho více, mrkněte na další prověřené produkty od značky Guru Tackle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Guru Tackle pro své zákazníky prodává vynikající produkty.

Hodně povedený kousek Guru Tackle Háček QM1 Hook Eyed Barbless od této skvělé značky Guru Tackle snadno můžete sehnat v aktuální nabídce opravdu levně! Právě lze objednat jen za 105 Kč.