Guru Tackle Háček LWG Feeder Special (Barbed/Eyed)

Háček Feeder Special byl v průběhu let velmi populární a přirozeně poptávka veřejnosti a nápady týmu Guru Tackle pomohly vyvinout okatou verzi... více informací »
Guru Tackle Háček LWG Feeder Special (Barbed/Eyed)
Značka: Guru Tackle
75 Kč
Ověřit dostupnost
Háček Feeder Special byl v průběhu let velmi populární a přirozeně poptávka veřejnosti a nápady týmu Guru Tackle pomohly vyvinout okatou verzi...

Háček Feeder Special byl v průběhu let velmi populární a přirozeně poptávka veřejnosti a nápady týmu Guru Tackle pomohly vyvinout okatou verzi tohoto vzoru! Hlavní použití tohoto háčku je samozřejmě pro vlasové návnady. Při lovu na vlasech se rybáři často zaměřují na větší ryby, takže jsme u těchto háčků ve srovnání s verzemi s rýčem mírně zvýšili tloušťku drátu a přidali mu větší sílu. Široký rozevřený, dovnitř obrácený zobákový hrot a super ostrá/odolná povrchová úprava z černého niklu činí háček ideální pro lov na háčku a feeder, který nabízí maximální potenciál pro chytání ryb, prodlouženou ostrost a neuvěřitelnou sílu. Tato nejnovější verze s okem je ideální pro lov všech druhů návnad, ideálně červů a kukuřice při lovu cejnů, ale stejně tak i doma s vlasovým páskem na pelety v řece. nebo dokonce vlasatý bajonet na cejny atd. na velké přírodní. 
Balení: 10ks
Tento nejprodávanější produkt získáte bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice rybářské háčky. Máme pro vás ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za internetové ceny!

Oblíbený výrobek Guru Tackle Háček LWG Feeder Special (Barbed/Eyed) originál od výrobce Guru Tackle k dostání momentálně na našich stránkách za rozumné peníze. Aktuálně v akci za 75 Kč.