Gunki Žába Bull Frog 10cm

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v... více informací »
Gunki Žába Bull Frog 10cm
Značka: Gunki
165 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v...

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách. S žábou je ideální prochytávat okolí břehů, rostlin nebo potopených stromů. Nastražit ji můžete celou řadou způsobů pomocí klasické jigové hlavičky, zavrtávací hlavičky anebo na offsetový háček. Ideální nástraha pro lov především štik, ale neztratí se ani při lovu sumců. Délka 10 cm, váha 16,1 g.
Diskontní výrobek získáte právě nyní na našich stránkách umístěný v kategorii rybářské návnady! Nyní si můžete koupit oblíbené kousky ve zmiňované kategorii v akci!

Diskontní výrobek Gunki Žába Bull Frog 10cm od této skvělé značky Gunki jde koupit u nás za nejnižší cenu! Levně za cenu 165 Kč.