Gunki Wobler Megalon X-Cast 13cm F

Hladinová nástraha pro lov štik, bolenů nebo okounů. Díky nové pozici a rozložení zátěže letí velice daleko a přesně. Navíc je perfektně... více informací »
Gunki Wobler Megalon X-Cast 13cm F
Značka: Gunki
315 Kč
Ověřit dostupnost
Hladinová nástraha pro lov štik, bolenů nebo okounů. Díky nové pozici a rozložení zátěže letí velice daleko a přesně. Navíc je perfektně...

Hladinová nástraha pro lov štik, bolenů nebo okounů. Díky nové pozici a rozložení zátěže letí velice daleko a přesně. Navíc je perfektně vyvážený a skvěle reaguje na oživování špičkou prutu při „walking the dog“ akci. Jeho akce je výrazná a zároveň snadná na kontrolu a provedení. Délka 13 cm, váha 29,5 g, potápivost-plovoucí (hladinový).
Oblíbený a kvalitní produkt naleznete lehce na našem webu v sekci rybářské návnady. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Gunki vám může nabídnout vynikající zboží

Nejprodávanější produkt Gunki Wobler Megalon X-Cast 13cm F od top značky Gunki lze sehnat v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. V akci za 315 Kč.