Gunki Wobler Kaiju Boost S 6,9cm

Vibrační wobler pro lov okounů, candátů i štik. Nejlepším vedením je nechat nástrahu dopadnout na dno a několika rychlými otočkami navijáku ji... více informací »
Gunki Wobler Kaiju Boost S 6
Značka: Gunki
325 Kč
Ověřit dostupnost
Vibrační wobler pro lov okounů, candátů i štik. Nejlepším vedením je nechat nástrahu dopadnout na dno a několika rychlými otočkami navijáku ji...

Vibrační wobler pro lov okounů, candátů i štik. Nejlepším vedením je nechat nástrahu dopadnout na dno a několika rychlými otočkami navijáku ji zvednout a zase nechat volně padat. Lze ji i kontinuálně přitahovat. Nástraha vydává silné vibrace, které lákají dravce z velké vzdálenosti. Ideální nástraha pro rychlé prohledání velké vodní plochy. Konstrukce nástrahy zaručuje její stabilitu při propadu i minimální váznutí v překážkách. Nástraha neobsahuje olovo. Některé barvy obsahují UV body pro vyšší atraktivitu.
Délka 6,9 cm
váha 18,7 g
potápivost 2 m
Tento akční produkt můžete koupit již dnes tady a teď na našem webu v populární sekci rybářské návnady. Získejte akční produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci!

Tento akční a ve slevě produkt Gunki Wobler Kaiju Boost S 6,9cm od společnosti se zárukou kvality Gunki můžete dostat tady teď právě skutečně výhodně. Právě nyní za 325 Kč.