Gunki Nástraha Gennaker 1/2 14g

Klasický spinnerbait pro lov štik nebo velkých okounů. Jedná se o neváznoucí nástrahu určenou pro lov v trávě a překážkách. O atraktivitu se... více informací »
Gunki Nástraha Gennaker 1/2 14g
Značka: Gunki
365 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický spinnerbait pro lov štik nebo velkých okounů. Jedná se o neváznoucí nástrahu určenou pro lov v trávě a překážkách. O atraktivitu se...

Klasický spinnerbait pro lov štik nebo velkých okounů. Jedná se o neváznoucí nástrahu určenou pro lov v trávě a překážkách. O atraktivitu se postará kombinace rotační třpytky, střapce z měkkých gumových vláken a přídavné nástrahy, kterou můžeme na Gennaker napíchnout. Třpytka má speciální tvar pro maximalizaci helikoptérového pohybu-bezchybná práce i při volném propadu. Střapec je uchycen pevným drátkem zabraňujícímu poškození o štičí zuby. Tělíčko je tvořeno bezolovnatou směsí kovu. Nástrahu tak můžete používat i na vodách, kde je zakázána olověná zátěž. Nezapomeňte Gennaker doplnit o přídavnou nástrahu na háček. Může to být Tipsy CXL, SXL velká nymfa Naiad, Boogie Craw nebo jakákoliv jiná nástraha. Meze fantazii se nekladou a můžete vytvářet celou škálu libovolných barevných i vibračních kombinací. Nástrahu můžete buď klasicky navléct na hlavičku nebo ji jenom napíchnout za koneček a nechat zcela volně podobně jako u dropshotu. V takovém případě doporučujeme použít přídavný háček. Některé barvy obsahují UV body. Váha 14 g, ponor 1-2,5 m, potápivá nástraha.

VIDEO PREZENTACE: Oblíbený kousek Gunki Nástraha Gennaker 1/2 můžete koupit rovněž tu na stránkách zařazený v rubrice rybářské návnady. Nyní koupíte akční produkty z naší sekce za nejlepší ceny! To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky Gunki. Najdete je níže na této stránce.

Často hledaný výrobek Gunki Nástraha Gennaker 1/2 14g od top značky Gunki lze sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu. V akci za cenu 365 Kč.