Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické... více informací »
Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu - 7
Značka: Gunki
199 Kč
Ověřit dostupnost
Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické...

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. 

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. Nástrahy obsahují anýzové aroma.

  • 5cm – Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Váha: 0,69g Cílová ryba: okoun, pstruh, tloušť.
  • 7,6cm – Váha: 2,3g Cílová ryba: okoun, candát

Nový produkt Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu seženete teď tu v rubrice gumové ryby, twistery! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci! To však není všechno, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní produkty značky Gunki. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Gunki má k dispozici prvotřídní produkty.

Velmi oblíbený produkt Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu od dodavatele kvalitních produktů Gunki snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za parádní cenu. Cena od 199 Kč.