Gunki Gumová nástraha Whiz Gremille

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické... více informací »
Gunki Gumová nástraha Whiz Gremille - 7
Značka: Gunki
199 Kč
Ověřit dostupnost
Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické...

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. 

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. Nástrahy obsahují anýzové aroma.

  • 5cm – Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Váha: 0,69g Cílová ryba: okoun, pstruh, tloušť.
  • 7,6cm – Váha: 2,3g Cílová ryba: okoun, candát
  • 10cm – Váha: 4,9g Cílová ryba: candát, okoun 

Nový produkt Gunki Gumová nástraha Whiz je k získání bezstarostně tu na našem webu v populární rubrice gumové ryby, twistery. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární kategorie za extra cenu. Známá značka Gunki dlouhodobě poskytuje top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Exkluzivní výrobek Gunki Gumová nástraha Whiz Gremille od skvělé a známé značky Gunki najdete zrovna za skvělou cenu! Cena již od 199 Kč.