Gunki Gumová Nástraha Whiz 10cm

Nástraha s protáhlým a velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač. Měkký ocásek krásně pracuje i při velmi... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Whiz 10cm
Značka: Gunki
42 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha s protáhlým a velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač. Měkký ocásek krásně pracuje i při velmi...

Nástraha s protáhlým a velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač. Měkký ocásek krásně pracuje i při velmi pomalých pohybech. Jsou zhotoveny z té nejjemnější gumy pro jejich perfektní chod a napuštěné speciálním aromatem lákajícím dravce. 3D oči pro ještě větší dráždivost. Vhodné na okouny a candáty.
VIDEO PREZENTACE:
Tento unikátní produkt Gunki Gumová Nástraha Whiz máte možnost koupit právě teď tady u nás zařazený v rubrice rybářské návnady! Podívejte se na zcela nové produkty z této rubriky za výprodejovou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Gunki Gumová Nástraha Whiz 10cm od oblíbené značky se zárukou kvality Gunki snadno můžete pořídit zde nyní za super peníze. Právě teď za cenu 42 Kč.