Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink Chart

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při... více informací »
Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink Chart - 7
Značka: Gunki
20 Kč
Ověřit dostupnost
Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při...

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení.

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují.

Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům.


Kvalitní a oblíbený výrobek Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink můžete získat bezstarostně tu umístěný v kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Oblíbený produkt Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL ITB Pink Chart od známého dodavatele Gunki pohodlně nakoupíte u nás teď trvale výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 20 Kč.