Gunki Gumová Nástraha Tipsy SLX 10cm

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Tipsy SLX 10cm
Značka: Gunki
35 Kč
Ověřit dostupnost
Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při...

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují. Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům. Některé barvy obsahují UV body. SBC koncept konstrukce bříška – vroubkované bříško pro snadné nanášení gelového atraktantu. Délka 10 cm, váha 8,5 g.

VIDEO PREZENTACE:Hodně prodávaný kus můžete sehnat aktuálně tady na našich stránkách zařazený v sekci rybářské návnady. Podívejte se na zcela nové produkty z této populární sekce v bezva akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Gunki Gumová Nástraha Tipsy SLX 10cm od skvělé značky Gunki můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 35 Kč.