Gunki Gumová Nástraha Riper G Bump 14cm Barva: Rainbow Trout NS

GBump je univerzální nástrahou s celou řadou použití na všech typech vod. Velikost 14 cm je vhodná na štiky, velké candáty nebo lehčí mořský... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Riper G Bump 14cm Barva: Rainbow Trout NS
Značka: Gunki
75 Kč
Ověřit dostupnost
GBump je univerzální nástrahou s celou řadou použití na všech typech vod. Velikost 14 cm je vhodná na štiky, velké candáty nebo lehčí mořský...

GBump je univerzální nástrahou s celou řadou použití na všech typech vod. Velikost 14 cm je vhodná na štiky, velké candáty nebo lehčí mořský rybolov. Lze s ním klasicky jigovat po dně, ale i volně přitahovat ve sloupci. Kopýtko má výraznou akci doplněnou o práci celého tělíčka, které se kolíbá kolem svoji osy. To společné vytváří pro dravce neodolatelnou kombinaci pohybu. GBump je nejlepší nastražit na klasickou jigovou hlavičku nebo zavrtávačku s přídavným trojháčkem. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Některé barvy obsahují UV body. Délka 14 cm, váha 31 g.

VIDEO PREZENTACE:Akční a ve slevě produkt lze získat teď tu na našem webu v populární rubrice rybářské návnady! Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky z této známé rubriky za výhodné peníze! Významná značka Gunki vám nabízí kvalitní zboží. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele Gunki. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný produkt Gunki Gumová Nástraha Riper G Bump 14cm Barva: Rainbow Trout NS od společnosti se zárukou kvality Gunki jednoduše naleznete na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 75 Kč.