Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar - 7cm 6ks
Značka: Gunki
115 Kč
Ověřit dostupnost
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 

Tento oblíbený produkt Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar je k sehnání v pohodě u nás umístěný v rubrice gumové ryby, twistery! Najděte si zcela nové kusy ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další zboží od výrobce Gunki. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Gunki dodává top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Exkluzivní výrobek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar od značky s tradicí a dobrou pověstí Gunki snadno naleznete právě zde v bezva akci. V akci od 115 Kč.