Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red Flake

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red Flake - 7cm 6ks
Značka: Gunki
115 Kč
Ověřit dostupnost
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 


Hodně povedený kousek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil je dostupný jednoduše tady na našem webu v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery! Prozkoumejte zcela nové zboží z této populární rubriky jednoduše online!

Tento vynikající kousek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red Flake od top výrobce Gunki máte možnost sehnat teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cenově vychází na 115 Kč.