Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Chart Lemon

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Chart Lemon - 7cm 6ks
Značka: Gunki
115 Kč
Ověřit dostupnost
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 


Kvalitní a levný produkt naleznete mimo jiné tu na webu v populární rubrice gumové ryby, twistery! Pořiďte si skvělé výrobky z naší sekce za nejlepší ceny. Známý výrobce Gunki svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty. Nové kousky každý den. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Chart Lemon s pečetí kvality od značky Gunki lze nakoupit zrovna levně. Nyní pořídíte jen za 115 Kč.