Gunki Gumová Nástraha Naiad 5cm

Velice úspěšná nástraha na pstruhy nebo okouny. Díky specifickému provedení s malým tělíčkem a dlouhými nožkami z ultra jemného, ale přesto... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Naiad 5cm
Značka: Gunki
10 Kč
Ověřit dostupnost
Velice úspěšná nástraha na pstruhy nebo okouny. Díky specifickému provedení s malým tělíčkem a dlouhými nožkami z ultra jemného, ale přesto...

Velice úspěšná nástraha na pstruhy nebo okouny. Díky specifickému provedení s malým tělíčkem a dlouhými nožkami z ultra jemného, ale přesto pevného a odolného materiálu, se nymfa ve vodě krásně vlní i při pomalém pohybu. Postranní nožky dodávají nástraze jedinečnou vibraci, která ji odlišuje od podobných nástrah na trhu. Vhodná jak na klasické použití s jigovou hlavičkou nebo čeburaškou, tak i na dropshot. Napuštěno aromatem pro ještě větší dráždivost.
 

VIDEO PREZENTACE:
Tento akční a ve slevě produkt jde koupit teď tady na našem webu ve známé rubrice rybářské návnady. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze!

Tento levný kus Gunki Gumová Nástraha Naiad 5cm od spolehlivé značky Gunki naleznete právě téměř zdarma. Cenově vychází na 10 Kč.