Gunki Gumová Nástraha Kiddy 10cm

Nástraha typu smáček s velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač (smáčkování). Měkký ocásek krásně... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Kiddy 10cm
Značka: Gunki
42 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha typu smáček s velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač (smáčkování). Měkký ocásek krásně...

Nástraha typu smáček s velice jemným ocáskem. Je vhodná jak na vertikální, tak i klasickou přívlač (smáčkování). Měkký ocásek krásně pracuje i při velmi pomalých pohybech. Jsou zhotoveny z té nejjemnější gumy pro jejich perfektní chod a napuštěné speciálním aromatem lákajícím dravce. 3D oči pro ještě větší dráždivost. Vhodné na okouny a candáty.
VIDEO PREZENTACE:Hodně povedený produkt Gunki Gumová Nástraha Kiddy 10cm najdete mimo jiné tady na webu v kategorii rybářské návnady! Nyní můžete najít ještě jiné kousky z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený výrobce Gunki vyrábí vynikající sortiment. Však to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento zlevněný výrobek Gunki Gumová Nástraha Kiddy 10cm od společnosti s předním postavením na trhu Gunki pohodlně pořídíte právě teď u nás za extra cenu. Nabídka od 42 Kč.