Gunki Gumová Nástraha Hourra Craw 7,5cm

Unikátní koncept plovoucí gumové nástrahy. Napodobenina raka se vzduchovými komorami v klepetech. Díky tomu se vždy rak otočí ve vodě klepety nahoru... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Hourra Craw 7
Značka: Gunki
15 Kč
Ověřit dostupnost
Unikátní koncept plovoucí gumové nástrahy. Napodobenina raka se vzduchovými komorami v klepetech. Díky tomu se vždy rak otočí ve vodě klepety nahoru...

Unikátní koncept plovoucí gumové nástrahy. Napodobenina raka se vzduchovými komorami v klepetech. Díky tomu se vždy rak otočí ve vodě klepety nahoru a zůstane stát i při nečinnosti s hlavičkou. Nožky se pak jemně vlní vlivem proudění vody. Napodobuje přirozený pohyb raka. Navíc díky vzduchovým komorám v klepetech nedojde k jejich poškození při napichování nástrahy. Napuštěno korýšovým aromatem pro větší dráždivost. Tělíčko obsahuje sůl, dravci jej doslova zhltnou díky jeho « chuti ». Některé barvy obsahují UV body. Délka 7,5 cm, váha 4,15 g.

VIDEO PREZENTACE: Velmi oblíbený produkt Gunki Gumová Nástraha Hourra jde koupit bez obtíží tady na našem webu v oblíbené rubrice rybářské návnady. Nyní můžete koupit jiné produkty z této populární sekce ve výhodné akci!

Nový produkt Gunki Gumová Nástraha Hourra Craw 7,5cm od společnosti s dlouholetou tradicí Gunki máte možnost sehnat zrovna opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 15 Kč.