Gunki Gumová Nástraha Gunzilla 16cm

Gunzilla je určená pro lov štik, velkých candátů a pro mořský rybolov. Její velký ocásek nádherně rozvlní celou nástrahu i při velmi pomalém... více informací »
Gunki Gumová Nástraha Gunzilla 16cm
Značka: Gunki
135 Kč
Ověřit dostupnost
Gunzilla je určená pro lov štik, velkých candátů a pro mořský rybolov. Její velký ocásek nádherně rozvlní celou nástrahu i při velmi pomalém...

Gunzilla je určená pro lov štik, velkých candátů a pro mořský rybolov. Její velký ocásek nádherně rozvlní celou nástrahu i při velmi pomalém pohybu. Štíhlé a vysoké tělo zaručuje velkou siluetu a zároveň redukci váhy nástrahy. Díky tomu dokážete opticky velkou Gunzillu házet bez problémů a únavy celý den. Tělíčko je na horní a spodní straně opatřeno zářezy pro použití offsetového háčku. Gunzillu můžete tedy bez problémů používat v silně zarostlých vodách bez váznutí. Nejlepší je nastražení na zavrtávací hlavičku s přídavnými trojháčky anebo na velký zatížený offsetový háček. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Některé barvy obsahují UV body. Délka 16 cm, váha 30,8 g.

VIDEO PREZENTACE: Levný produkt Gunki Gumová Nástraha Gunzilla 16cm lze sehnat prostě tady u nás v populární rubrice rybářské návnady! Nyní můžete získat skvělé zboží z této oblíbené kategorie snadno online.

Oblíbený a kvalitní produkt Gunki Gumová Nástraha Gunzilla 16cm od značky se zárukou kvality Gunki dostanete právě teď u nás extra výhodně! Za bezkonkureční cenu 135 Kč.