Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10,5cm Barva: Z-Brown

Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový... více informací »
Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10
Značka: Gunki
39 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový...

Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový ocásek. Tato kombinace vytváří charakteristický a lákavý pohyb celé nástrahy do stran. Ve spojení s pohybem ocásku je to pro dravce neodolatelné sousto. GBump lze plynule přitahovat vodním sloupcem i jigovat po dně. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10,5 cm, váha 13,2 g.

VIDEO PREZENTACE:Akční a ve slevě výrobek Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10,5cm Barva: Z-Brown je dostupný právě nyní na našem webu v populární rubrice rybářské návnady! Nyní najdete parádní zboží z této známé sekce za rozumné peníze. Přední značka Gunki dlouhodobě prodává kvalitní produkty.

Kvalitní a žádaný kus Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10,5cm Barva: Z-Brown s pečetí kvality od značky Gunki pohodlně dostanete nyní opravdu výhodně! Akční cena již od 39 Kč.