Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10,5cm Barva: Target Mulet

Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový... více informací »
Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10
Značka: Gunki
39 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový...

Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový ocásek. Tato kombinace vytváří charakteristický a lákavý pohyb celé nástrahy do stran. Ve spojení s pohybem ocásku je to pro dravce neodolatelné sousto. GBump lze plynule přitahovat vodním sloupcem i jigovat po dně. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10,5 cm, váha 13,2 g.

VIDEO PREZENTACE: Tento levný produkt lze pořídit právě zde na našem webu v populární rubrice rybářské návnady! Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Gunki svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Nejprodávanější výrobek Gunki Gumová Nástraha G Bump Classic 10,5cm Barva: Target Mulet od kvalitního výrobce Gunki jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách za akční cenu! V akci za cenu 39 Kč.