Gunki Gumová nástraha Bull Frog Red Toad

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bull Frog Red Toad - 13cm 1ks
Značka: Gunki
159 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov...

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

S žábou je ideální prochytávat okolí břehů, rostlin nebo potopených stromů. Nastražit ji můžete celou řadou způsobů pomocí klasické jigové hlavičky, zavrtávací hlavičky anebo na offsetový háček. Ideální nástraha pro lov především štik, ale neztratí se ani při lovu sumců.

  • Délka 10 cm, váha 16,1 g
  • Délka 13 cm, váha 34,3 g


Tento zlevněný kousek máte možnost sehnat pohodlně na stránkách ve známé sekci gumové ryby, twistery. Nyní získáte ostatní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Gunki má na skladě velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více produktů od dodavatele Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový produkt Gunki Gumová nástraha Bull Frog Red Toad od výrobce s mnohaletou tradicí Gunki jednoduše můžete najít již dnes pořád výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 159 Kč.