Gunki Gumová nástraha Bull Frog Brown Sugar Red Flk

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bull Frog Brown Sugar Red Flk - 13cm 1ks
Značka: Gunki
159 Kč
Ověřit dostupnost
Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov...

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

S žábou je ideální prochytávat okolí břehů, rostlin nebo potopených stromů. Nastražit ji můžete celou řadou způsobů pomocí klasické jigové hlavičky, zavrtávací hlavičky anebo na offsetový háček. Ideální nástraha pro lov především štik, ale neztratí se ani při lovu sumců.

  • Délka 10 cm, váha 16,1 g
  • Délka 13 cm, váha 34,3 g

Hodně žádaný kousek Gunki Gumová nástraha Bull Frog Brown Sugar Red Flk seženete rovnou tu na našich stránkách v populární kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! Přední dodavatel Gunki pro vás připravuje top zboží.

Super produkt Gunki Gumová nástraha Bull Frog Brown Sugar Red Flk od výrobce s mnohaletou tradicí Gunki pohodlně seženete tady a teď za skvělou cenu! Pouze nyní za 159 Kč.