Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka... Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit! Malá, hbitá, svůdná a... více informací »
Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm - Yellow shiner
Značka: Golactica
57 Kč
Ověřit dostupnost
Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka... Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit! Malá, hbitá, svůdná a...

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka… Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit!

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka… Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit!

Už minimální podnět stačí k tomu, aby se Frieda začala vlnět v bocích. Díky ocásku ve tvaru svislého V má Frieda jinou akci než běžné No- action nástrahy. Současně působí ocásek při pohybu masivněji a na zrychlení reaguje jemnými vibracemi.

Na pohled vypadá jako typická Drop Shot nebo vertikální nástraha, ale i při jigování dělá přesně to, co má. Chytá ryby!

Hodně oblíbený kus Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm pořídíte rovnou tady na webu v sekci gumové ryby, twistery! Získejte skvělé výrobky z naší kategorie v akci. To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Golactica. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Golactica dlouhodobě prodává kvalitní produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm od značky Golactica snadno můžete najít na našich stránkách teď se slevou! Právě lze objednat jen za 57 Kč.