Gardner Taška s kbelíkem Gardner Compact Carryall

Jak už název napovídá, jedná se o zajímavou kombinaci kompaktní tašky s kbelíkem o objemu 5 l s camo vzorem. Jak už název napovídá, jedná se o... více informací »
Gardner Taška s kbelíkem Gardner Compact Carryall
Značka: Gardner
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jak už název napovídá, jedná se o zajímavou kombinaci kompaktní tašky s kbelíkem o objemu 5 l s camo vzorem. Jak už název napovídá, jedná se o...

Jak už název napovídá, jedná se o zajímavou kombinaci kompaktní tašky s kbelíkem o objemu 5 l s camo vzorem.

Jak už název napovídá, jedná se o zajímavou kombinaci kompaktní tašky s kbelíkem o objemu 5 l s camo vzorem.

Kbelík lze samovolně vyndat. A vnitřní hlavní komoru lze potom použít i pro jiný účel. Carryallku použijeme na naše vybavení nebo s integrovaným kbelíkem, který lze i vyndat, na již předem předchystané boilií či pártikl s možností zachování si tepelné izolace. Včetně odjímatelného polstrovaného ramenného popruhu. Na výrobu byl použit velmi odolný materiál nylon 600D, který je navíc voděodolný a trvanlivý.

Specifikace:
  • rozměry: délka 32,5 mm x šířka 22 cm x hloubka 21,5 cm


Žádaný výrobek Gardner Taška s kbelíkem můžete nakoupit prostě u nás umístěný v kategorii kbelíky, míchačky. Nyní najdete akční kusy ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Gardner. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Gardner má v nabídce velmi kvalitní zboží Přesvědčte se.

Tento neodolatelný produkt Gardner Taška s kbelíkem Gardner Compact Carryall od skvělé a známé značky Gardner je k dostání tady a teď trvale výhodně! K sehnání zrovna v akci za 1 099 Kč.