Gardner Montáž Ronnie Rig bez protihrotu 3ks

Nová montáž od Gardneru. Efektivní s úpravou pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. Nová montáž od Gardneru. Efektivní s úpravou pro lov s... více informací »
Gardner Montáž Ronnie Rig bez protihrotu 3ks - vel.č.6
Značka: Gardner
189 Kč
Ověřit dostupnost
Nová montáž od Gardneru. Efektivní s úpravou pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. Nová montáž od Gardneru. Efektivní s úpravou pro lov s...

Nová
montáž
od
Gardneru.
Efektivní
s
úpravou
pro
lov
s
plovoucí
nástrahou
těsně
u
dna.

Nová montáž od Gardneru. Efektivní s úpravou pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna.

Balení obsahuje tři hotové háčkové sekce. Tyto háčky jsou veleúspěšné Covert Dark Mugga ve velikostech č.4 a č.6.

Obratlíkem je pak náš vyzkoušený a nikdy neklamoucí XT Flexi-Ring Kwik Lok Swivel. Podstatou háčků je jeho jinak otočené očko, než jak jsme zvyklí. Ostrost háčku je jedinečná. Díky těmto prvkům má háček užasnou moc zasekávacího mechanismu. Každá koncová sekce je pak zakončena zarážkou Covert Hook Stop. Doporučujeme kombinovat s monofilem jako např. Trick-Link nebo Invisi-Link.

Technické údaje:
  • Balení: 3ks
  • Povrch: matný
  • Covert Tip: bez protihrotu
  • Velikost: č.4
  • Velikost: č.6
  • Vyrobeno ve Velké Británii!

Hodně prodávaný produkt je k sehnání aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice ronnie rig návazce! Nyní můžete koupit ještě další výrobky z této populární sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Gardner. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Gardner Montáž Ronnie Rig bez protihrotu 3ks od značky Gardner snadno naleznete zrovna dnes levně! Nabídky od 189 Kč.