Fox Zátěž Square Inline Lead

Tyto nové olova od firmy Fox jsou ideální pro krátký, střední i dlouhý odhoz při lovu uvnitř PVA sáčku Má vnější drážku pro použití s... více informací »
Fox Zátěž Square Inline Lead
Značka: Fox
60 Kč
Ověřit dostupnost
Tyto nové olova od firmy Fox jsou ideální pro krátký, střední i dlouhý odhoz při lovu uvnitř PVA sáčku Má vnější drážku pro použití s...

Tyto nové olova od firmy Fox jsou ideální pro krátký, střední i dlouhý odhoz při lovu uvnitř PVA sáčku Má vnější drážku pro použití s ​​klasickou montáží Nabízí velkou odolnost při záběru Vložka z pevného plastu Camo úpravaVýjimečný výrobek Fox Zátěž Square Inline jde sehnat prostě tady na stránkách umístěný v rubrice rybářská závaží! Pořiďte si kvalitní výrobky ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Významný výrobce Fox dlouhodobě nabízí vynikající sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Fox. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Fox Zátěž Square Inline Lead od dodavatele s dobrým jménem FOX jednoduše získáte právě teď za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 60 Kč.