Fox Rage Zander Pro Shads Bulk 12cm barva: Fire Tiger

Smrtonosná zbraň na candáty v podobě gumových rybek s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha... více informací »
Fox Rage Zander Pro Shads Bulk  12cm barva: Fire Tiger
Značka: Fox Rage
38 Kč
Ověřit dostupnost
Smrtonosná zbraň na candáty v podobě gumových rybek s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha...

Smrtonosná zbraň na candáty v podobě gumových rybek s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla.

Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod, ať to byly klasické stojáky, kanály nebo rychle tekoucí řeky. Nejčastěji lovené ryby byli jednoznačně candáti a velcí okouni.

* maximální vibrace
* perfektní tvar těla
* přirozený pohyb těla
* velmi odolný materiál, který vydrží delší dobuKvalitní a levný produkt Fox Rage Zander Pro Shads Bulk 12cm barva: Fire Tiger lze sehnat taky tu na našich stránkách ve známé sekci rybářské návnady! Nyní koupíte ještě ostatní kousky ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Tato značka Fox Rage představuje skvělý sortiment.

Zlevněný výrobek Fox Rage Zander Pro Shads Bulk 12cm barva: Fire Tiger od společnosti se zárukou kvality Fox Rage máte možnost najít momentálně za báječnou cenu. Právě lze objednat jen za 38 Kč.