Fox Moskytiérová ložnice R Series 2 Man XL Inner Dome

Ložnici můžete připevnit na R-Series 2-Man bivvy pro vytvoření extra komfortu, tepelného komfortu a ochraně proti broukům a ostatním živočichům.... více informací »
Fox Moskytiérová ložnice  R Series 2 Man XL Inner Dome
Značka: Fox
4 680 Kč
Ověřit dostupnost
Ložnici můžete připevnit na R-Series 2-Man bivvy pro vytvoření extra komfortu, tepelného komfortu a ochraně proti broukům a ostatním živočichům....

Ložnici můžete připevnit na R-Series 2-Man bivvy pro vytvoření extra komfortu, tepelného komfortu a ochraně proti broukům a ostatním živočichům.

Ložnici můžete připevnit na R-Series 2-Man bivvy pro vytvoření extra komfortu, tepelného komfortu a ochraně proti broukům a ostatním živočichům.

  • Moskytiérová ložnice má možnost připevnění k podlaze pomocí zipu
  • Může být zabalena společně s bivakem – není nutné ji demontovat při balení
  • Hlavní vnější materiál: 100% Polyester
  • Váha: 2.5kg

Tento akční produkt Fox Moskytiérová ložnice R Series 2 Man XL Inner Dome je k sehnání ještě tu na našem webu v populární sekci příslušenství, doplňky k bivakům! Nyní koupíte jiné zboží z této populární sekce ve výprodejové akci. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Fox. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Fox Moskytiérová ložnice R Series 2 Man XL Inner Dome originál od výrobce Fox pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Cena od 4 680 Kč.