Fox Háčky Stiff Rig Beaked

Jak název napovídá, tento háček byl navržen pro použití s tuhými návazcovými materiály, jako je fluorokarbon nebo Rigidity. Je to natočené... více informací »
Fox Háčky Stiff Rig Beaked
Značka: Fox
108 Kč
Ověřit dostupnost
Jak název napovídá, tento háček byl navržen pro použití s tuhými návazcovými materiály, jako je fluorokarbon nebo Rigidity. Je to natočené...

Jak název napovídá, tento háček byl navržen pro použití s tuhými návazcovými materiály, jako je fluorokarbon nebo Rigidity. Je to natočené očko, které zajišťuje, že tuhý materiál nesnižuje rozevření háčku při průchodu očkem. Tento háček se hodí pro návazce Hinge, Chod a návazce z flourokarbonu Illusion D-Rig.

Wide Gape
Očko natočeno ve 25stupních
Kovaná ocelová konstrukce
Černý niklový potah
Super ostrý odolný hrot
Mikro protihrot
Velikosti: 4,6 a 8 Kvalitní a levný produkt Fox Háčky Stiff Rig Beaked lze nakoupit aktuálně tady u nás v populární rubrice rybářské háčky! Mrkněte na parádní produkty ze zmíněné sekce snadno online! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také více kousků od značky Fox. Najdete je níže na této stránce.

Hodně oblíbený výrobek Fox Háčky Stiff Rig Beaked od populárního výrobce FOX lze sehnat aktuálně na webu napořád výhodně! Nyní můžete mít za 108 Kč.