Filfishing Plandavka Filex Arrow Spoon 25g

Standartní, univerzální plandavka, která by měla být v kapse každého rybáře, kteří loví na přívlač. Za bezpočet ryb, které se staly obětí... více informací »
Filfishing Plandavka Filex Arrow Spoon 25g
Značka: Filfishing
45 Kč
Ověřit dostupnost
Standartní, univerzální plandavka, která by měla být v kapse každého rybáře, kteří loví na přívlač. Za bezpočet ryb, které se staly obětí...

Standartní, univerzální plandavka, která by měla být v kapse každého rybáře, kteří loví na přívlač. Za bezpočet ryb, které se staly obětí při lovu vděčíme právě těmto plandavkám. Přesný tvar plandavky a velikost ostrého trojháčků zvyšuje jejich atraktivitu ve vodě.

Hmotnost: 25gr
Délka: 90mmTento exkluzivní produkt Filfishing Plandavka Filex Arrow Spoon je k sehnání přímo tady na stránkách v rubrice rybářské návnady. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Značka Filfishing pro své zákazníky nabízí top výrobky.

Zajímavý produkt Filfishing Plandavka Filex Arrow Spoon 25g od oblíbené značky se zárukou kvality Filfishing lze pořídit v naší nabídce opravdu výhodně. Nabídka od 45 Kč.