Filfishing Obratlík Feeder Quick Change Swivel

Tzv. rychloobratlíky určené pro rychlou výměnu návazců vhodné zejména na plavanou a feeder. Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj... více informací »
Filfishing Obratlík Feeder Quick Change Swivel
Značka: Filfishing
39 Kč
Ověřit dostupnost
Tzv. rychloobratlíky určené pro rychlou výměnu návazců vhodné zejména na plavanou a feeder. Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj...

Tzv. rychloobratlíky určené pro rychlou výměnu návazců vhodné zejména na plavanou a feeder. Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj navléct smyčka návazce a následně se zajistí gumovou zarážkou. Zajistí Vám maximálně jednoduchou výměnu návazců. 
Dostupné ve 2 velikostech. Tento zlevněný produkt Filfishing Obratlík Feeder Quick Change Swivel seženete pohodlně tady u nás v kategorii rybářské karabinky a obratlíky. Vyhledejte si ještě jiné kusy z této známé sekce za příznivou cenu. Tato značka Filfishing má na skladě špičkový sortiment. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další produkty značky Filfishing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový kousek Filfishing Obratlík Feeder Quick Change Swivel od dodavatele zboží Filfishing pohodlně nakoupíte právě za mimořádně nízkou cenu. Za bezkonkureční cenu 39 Kč.