Filfishing Karabinka Hooked Snap 6

Hooked Snap jsou spolehlivé a pevné karabinky. Nabízí vám úctihodnou nostnost a příznivou cenu. Jejich využití je v různých rybolovných... více informací »
Filfishing Karabinka Hooked Snap 6
Značka: Filfishing
22 Kč
Ověřit dostupnost
Hooked Snap jsou spolehlivé a pevné karabinky. Nabízí vám úctihodnou nostnost a příznivou cenu. Jejich využití je v různých rybolovných...

Hooked Snap jsou spolehlivé a pevné karabinky. Nabízí vám úctihodnou nostnost a příznivou cenu. Jejich využití je v různých rybolovných technikách.

vel.6 – nosnost: 14 kg
vel.8 – nosnost: 11 kg

Balení obsahuje 10ks Výjimečný a žádaný produkt Filfishing Karabinka Hooked Snap 6 máte možnost dostat rovnou tady u nás ve známé kategorii rybářské karabinky a obratlíky! Nyní si můžete pořídit ještě další kusy ve zmíněné sekci snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Filfishing. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený produkt Filfishing Karabinka Hooked Snap 6 od značky s dlouholetou historií Filfishing jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu. Zrovna nyní za cenu 22 Kč.