Feeder Expert Nástraha Wafters Scopex Kukuřice 10mm 100ml

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Nástraha Wafters Scopex Kukuřice 10mm 100ml
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Ověřit dostupnost
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody. K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky. Feeder Expert – zkráceně FEEDEX – nová hvězda ve světě feederu.

Tento akční produkt Feeder Expert Nástraha Wafters Scopex Kukuřice 10mm 100ml od předního výrobce Feeder Expert je dostupný u nás právě za příznivou cenu! Nyní zakoupíte za 180 Kč.