Feeder Expert Nástraha Wafters Butyric Ananas 6mm 100ml

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Nástraha Wafters Butyric Ananas 6mm 100ml
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Ověřit dostupnost
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody. K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky. Feeder Expert – zkráceně FEEDEX – nová hvězda ve světě feederu.
Vynikající produkt Feeder Expert Nástraha Wafters Butyric máte možnost získat přímo na stránkách v oblíbené sekci rybářské návnady! Nyní najdete kvalitní výrobky z této populární rubriky jednoduše online! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Feeder Expert. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Feeder Expert Nástraha Wafters Butyric Ananas 6mm 100ml od společnosti s úžasnou pověstí Feeder Expert snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Nyní lze objednat jen za 180 Kč.