Feeder Expert Boilie Wafters 6mm 100ml

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Boilie Wafters 6mm 100ml - Švestka Česnek
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Ověřit dostupnost
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody.

K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.

Vynikající produkt Feeder Expert Boilie Wafters 6mm můžete získat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii vyvážené boilies! Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy z této rubriky za super ceny. Přední dodavatel Feeder Expert dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další zboží od značky Feeder Expert. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento kus Feeder Expert Boilie Wafters 6mm 100ml od našeho předního výrobce Feeder Expert snadno naleznete právě teď v nabídce za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 180 Kč.