Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml - Švestka Česnek
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Ověřit dostupnost
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody.

K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Feeder Expert Boilie Wafters 10mm můžete najít mimo jiné tu na našem webu v populární kategorii vyvážené boilies. Nyní pořídíte unikátní kousky z naší kategorie za výborné peníze. Populární dodavatel Feeder Expert dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Feeder Expert. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml od spolehlivého výrobce Feeder Expert pohodlně dostanete zrovna dnes ve výprodejové akci! Zrovna nyní za cenu 180 Kč.