Extra Carp Montáž Carp Rig 777S

Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u... více informací »
Extra Carp Montáž Carp Rig 777S - vel. 4
Značka: Extra Carp
69 Kč
Ověřit dostupnost
Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u...

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna.

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. S Ronnie Rigem bude váš lov vždy o level úspěšnější. Balení obsahuje tři hotové montáže. Podstatou montáže je velmi ostrý háček, který pomocí otočného obratlíku nebo závrtávacího trnu (nástraha je volně pohyblivá) několikanásobně zvýší pravděpodobnost zapíchnutí háčku v rybí tlamě. Dalším důležitým prvkem montáže je zarážka, která drží trn s nástrahou na požadovaném místě.

Balení obsahuje:

  • 3x velmi ostrý, teflonový háček curved shank vel. 4, 6 nebo 8
  • 3x pevnostní obratlík na háčku se zarážkou a smršťovací bužírkou
  • 3x rychlovýměnný obratlík s očkem


Tento kvalitní a žádaný produkt Extra Carp Montáž Carp Rig 777S můžete nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice ronnie rig návazce. Nyní koupíte jiné výrobky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od výrobce Extra Carp. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný produkt Extra Carp Montáž Carp Rig 777S od odblíbeného výrobce Extra Carp snadno získáte u nás právě se slevou! Ceny již od 69 Kč.