Extra Carp Lead clip with Tail Rubber

Tato nová závěska Extra Carp odolá každé zátěži a nikdy vás nezklame! Závěska byla vyrobena ze speciálního, téměř nezničitelného... více informací »
Extra Carp Lead clip with Tail Rubber
Značka: Extra Carp
59 Kč
Ověřit dostupnost
Tato nová závěska Extra Carp odolá každé zátěži a nikdy vás nezklame! Závěska byla vyrobena ze speciálního, téměř nezničitelného...

Tato nová závěska Extra Carp odolá každé zátěži a nikdy vás nezklame! Závěska byla vyrobena ze speciálního, téměř nezničitelného materiálu!
Nemusíte mít obavy, že by při jakékoliv zátěži došlo k prasknutí! Na závěsce jsou závity pro našroubování převleku tail rubber, aby lépe držel. Závěska má uprostřed precizní výřez pro umístění kolíku pro zafixování pevnostního obratlíku č.8.
Nové provedení transparentní hnědé barvy, aby vaše koncová montáž lépe splynula s písčitým nebo bahnitým dnem ve vodě.      balení obsahuje:
10 ks závěsů
10 ks převleků
10 ks kolíků na zafixování obratlíku Super produkt Extra Carp Lead clip with máte možnost sehnat jednoduše tady na našem webu umístěný v kategorii rybářské karabinky a obratlíky. Vyhledejte si unikátní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Věhlasný dodavatel Extra Carp nabízí kvalitní zboží.

Kvalitní a žádaný výrobek Extra Carp Lead clip with Tail Rubber od dodavatele s dobrým jménem Extra Carp můžete pořídit na našich stránkách teď za super peníze! Ceny již od 59 Kč.