Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 6g barva: Stripe

Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi! Jsme hrdí, že... více informací »
Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 6g barva: Stripe
Značka: Effzett
92 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi! Jsme hrdí, že...

Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi!
Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl dotažen do absolutní dokonalosti. Tvary listů a technologie výroby byly v průběhu let ověřeny miliony prodaných kusů napříč celým světem. Rovnováha mezi tělem a rotačním listem vede k dynamickému uspořádání, které je ideální pro neobvykle dlouhé a přesné hody. Náš sortiment se neustále rozrůstá o nové úspěšné modely, které jsou založeny na nápadech zainteresovaných rybářů a pečlivé analýze úlovků našich testerů, takže se můžete na jejich funkčnost zcela spolehnout! Tyto třpytky vysílají neustále tlakové vlny, které dravci dokáží rozpoznat na velkou vzdálenost, což je dráždí k útoku. Porovnejte chod našich třpytek s ostatními, naše modely vás přesvědčí. Tento zlevněný produkt získáte zrovna tady u nás umístěný v rubrice rybářské návnady! Vyberte si parádní produkty z této populární sekce ve výprodejové akci!

Oblíbený a kvalitní produkt Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 6g barva: Stripe od skvělého a známého výrobce Effzett máte možnost sehnat právě dnes za akční cenu! Aktuálně za 92 Kč.