Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 10g barva: Stripe

Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi! Jsme hrdí, že... více informací »
Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 10g barva: Stripe
Značka: Effzett
102 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi! Jsme hrdí, že...

Dvojice našich nejúspěšnějších třpytek, Blacky a Stripe, byla vylepšena a zatraktivněna přidáním trojháčku s třásněmi!
Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl dotažen do absolutní dokonalosti. Tvary listů a technologie výroby byly v průběhu let ověřeny miliony prodaných kusů napříč celým světem. Rovnováha mezi tělem a rotačním listem vede k dynamickému uspořádání, které je ideální pro neobvykle dlouhé a přesné hody. Náš sortiment se neustále rozrůstá o nové úspěšné modely, které jsou založeny na nápadech zainteresovaných rybářů a pečlivé analýze úlovků našich testerů, takže se můžete na jejich funkčnost zcela spolehnout! Tyto třpytky vysílají neustále tlakové vlny, které dravci dokáží rozpoznat na velkou vzdálenost, což je dráždí k útoku. Porovnejte chod našich třpytek s ostatními, naše modely vás přesvědčí. Velmi oblíbený výrobek Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 10g barva: jde koupit právě nyní tady u nás v oblíbené sekci rybářské návnady! Podívejte se na ještě ostatní kousky z této populární rubriky ve slevě!

Oblíbený produkt Effzett Rotačka Standard Dressed Spinner 10g barva: Stripe od společnosti s úžasnou pověstí Effzett je k dostání v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 102 Kč.