Effzett Rotačka Executor Dressed Spinner 6g Barva: Copper

Extrémně oblíbené třpytky s neodolatelnými třásněmi na trojháčku Sumo®. Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl... více informací »
Effzett Rotačka Executor Dressed Spinner 6g Barva: Copper
Značka: Effzett
122 Kč
Ověřit dostupnost
Extrémně oblíbené třpytky s neodolatelnými třásněmi na trojháčku Sumo®. Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl...

Extrémně oblíbené třpytky s neodolatelnými třásněmi na trojháčku Sumo®.
Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl dotažen do absolutní dokonalosti. Tvary listů a technologie výroby byly v průběhu let ověřeny miliony prodaných kusů napříč celým světem. Rovnováha mezi tělem a rotačním listem vede k dynamickému uspořádání, které je ideální pro neobvykle dlouhé a přesné hody. Náš sortiment se neustále rozrůstá o nové úspěšné modely, které jsou založeny na nápadech zainteresovaných rybářů a pečlivé analýze úlovků našich testerů, takže se můžete na jejich funkčnost zcela spolehnout! Tyto třpytky vysílají neustále tlakové vlny, které dravci dokáží rozpoznat na velkou vzdálenost, což je dráždí k útoku. Porovnejte chod našich třpytek s ostatními, naše modely vás přesvědčí.Tento designový produkt Effzett Rotačka Executor Dressed Spinner 6g Barva: je k sehnání právě tady na webu v sekci rybářské návnady. Vyhledejte si ještě podobné zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Effzett Rotačka Executor Dressed Spinner 6g Barva: Copper s pečetí kvality od značky Effzett je k sehnání teď za výhodné peníze. Ve skvělé akci za 122 Kč.