Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na... více informací »
Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks - S
Značka: Delphin
79 Kč
Ověřit dostupnost
Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na...

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na Ronnie rig nebo Chod rig.

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na Ronnie rig nebo Chod rig. Díky tomuto produktu bude upevnění a výměna nástrahy maximálně rychlá a jednoduchá.

Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Technické parametry:

Délka závitu: S – 6mm, M – 8mm


Akční produkt Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks je k dostání právě zde tady na stránkách v populární kategorii bižuterie. Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné sekce snadno online! Populární výrobce Delphin vám poskytuje kvalitní výrobky. A tady je důkaz!

Tento výjimečný produkt Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks od společnosti se zárukou kvality Delphin máte možnost najít již dnes ve slevě. Zboží pořídíte teď u nás za 79 Kč.