Delphin Umělá nástraha Bomb! D-Shot 5ks

Velmi účinná měkká nástraha s tzv. vlaštovčím ocasem. Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i... více informací »
Delphin Umělá nástraha Bomb! D-Shot 5ks - 8
Značka: Delphin
52 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi účinná měkká nástraha s tzv. vlaštovčím ocasem. Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i...

Velmi účinná měkká nástraha s tzv. vlaštovčím ocasem. Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i opatrného dravce.

Velmi účinná měkká nástraha s tzv. vlaštovčím ocasem. Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i opatrného dravce.

Na výběr je z mnoha zajímavých barev, podle vašich preferencí. Určitě oceníte i samotný materiál nástrahy. Ten je dokonale elastický, příjemně měkký a díky své houževnatosti i neuvěřitelně odolný a trvanlivý. Navíc extrémní bomba! Nástrahy mají velmi výrazné rybí aroma, které není způsobeno tradiční metodou potřením aromatizovaným olejem. Toto aroma je totiž přimícháno do základního materiálu a proto má mnohem delší trvanlivost.

Kromě toho je D-SHOT materiál SLANÝ, což znásobuje atraktivitu pro predátora. To zaručuje nespočetné hodiny pravé rybářské euforie u vody!

Tento nejprodávanější produkt máte možnost koupit snadno tu na stránkách ve známé kategorii gumové ryby, twistery. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Delphin Umělá nástraha Bomb! D-Shot 5ks od společnosti s dlouholetou tradicí Delphin můžete pořídit tady za mimořádně nízkou cenu! Akční cena již od 52 Kč.